AJATUD PORTSELANEHTED

teadlikule ehtekandjale

Kity Disain portselanehted on valminud 100% käsitööna, suure hoole ja armastusega ning annavad sulle võimaluse eristuda massist, rõhutada oma naiselikku isikupära ja elegantsust.

PORTSELANIST ISIKUPÄRASED KÄSITÖÖEHTED

Käsitööna valminud portselanehted on alati erilised, sest nendes on tunda ehtelooja käepuudutust, iga ehtedetail erineb üksteisest ja on kordumatu nii vormi kui värvitooni poolest. See on peamine põhjus, mis eristab käsitööehteid masstoodangu ehetest. Valminud käsitööehete partiid on väikesed ja paljud evalminud ainueksemblarina. Peale kauni välimuse on portselanist valminud isikupärased käsitööehted ka kerged, mistõttu sa peaaegu ei tunnegi neid oma kõrvas. Portselanist ehteid sobib kanda suurepäraselt nii argipäevadel kui pidulikel sündmustel ning on ideaalne kingitus erilistel sündmustel, nagu sõnnipäevad, aastapäevad või pulmad. Portselanehted on igal juhul hea valik ja kui neid hoolikalt hoida ja hooldada, siis kaunistavad need kandjat aastaid.

PORTSELANEHETE METALLIST OSAD

Portselanist kõrvarõngaste kõrva läbivad kinnitused, ketid jne on peamiselt väärismetallist - 925 prooviga hõbedast, mõned ka kaetud 24K kullaga või roodiumiga. Baasmetall hõbe ei sisalda niklit. Mõned kõrvarõngaste kinnitused võivad olla ka kirurgilisest terasest, kuid iga ehte puhul on veebipoes see eraldi märgitud. Nii hõbedast kui kirurgilisest terasest kõrvarõngaste kinnitused on sobilikud ka tundlikule nahale. Prosside kinnitused on mitteväärismetallist. 

Kui väärtustad käsitööd ja unikaalsust, soovid ehteid, mis oleksid ajatud ja stiilsed, samas kerged ja vastupidavad, siis oled õiges kohas.


TURVALINE MAKSELAHENDUS
TASUTA SAATMINE alates 70€ ostusummast